';

Регулярні онлайн-квести та автоквести

Що таке Онлайн-квест + квіз та Автоквест (auto quest)?

ОНЛАЙН-КВЕСТ + КВІЗ від «Фан Квест» — це пригодницька змагальна гра, в яку можна грати вдома, розгадуючи різноманітні логічні загадки (текстові, картинки, музичні, відео…), що пов’язані однією легендою. В онлайн-квест Ви можете грати з будь-якої точки світу.  ЦЕ БЕЗПЕЧНИЙ КВЕСТ НА ЧАС КАРАНТИНУ! Також Вам будуть доступні завдання формату «квіз» — це гра наближена до «Що? Де? Коли?» та брейн-рінгу, але з більш цікавими і різноманітними питаннями.

Онлай-квест ми проводимо як для команд-новачків так і для досвідчених  команд. Кожного для Вас ми готуємо новий сценарій. Ви можете почати грати в будь-який день тижня, коли Вам буде зручно! Кількість учасників команди не обмежується і не впливає на вартість участі.

Більш детальний анонс найближчого квеста Ви знайдете нижче на цій сторінці сайту.

 

АВТОМОБІЛЬНИЙ КВЕСТ «Фан Квест» — це пригодницька змагальна гра на вулицях Вашого міста в режимі реального часу, під час якої Вам належить розгадати безліч логічних загадок і виконати захоплюючі завдання, які матимуть на меті знаходження таємних кодів. Ключовою особливістю автомобільного квесту є те, що від завдання до завдання Ваша команда буде пересуватися автомобілем.

У Фан Квест може грати кожен! Для цього не потрібно володіти спеціальними знаннями і навичками!

Ми проводимо автомобільні квести як для команд-новачків, так і для досвідчених квестерів. Кожного тижня ми готуємо для Вас новий сценарій!

Автомобільний квест «Фан Квест» — це унікальна можливість зануритися в захоплюючу пригоду! Це гра, що межує з реальністю!

Тривалість автоквеста — 2-4 години.

qroom

від 1 до 10 чоловік

від 90 хвилин

Складність:

Про квест:

АВТОКВЕСТ
Ви можете зробити у нас індивідуальне замовлення на проведення автомобільного квесту за телефоном +380674459191

ОНЛАЙН-квести та Автомобільний квест (автоквест) в Києві

Деталі

Оберіть зручну для Вас п'ятницю та забронюйте участь в автоквесті:

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Контакти

Задати питання:

Телефон:
Розташування офісу:

вулиця Олеся Гончара, 37, Київ

Форма зворотнього зв'язку:
Fun Quest