';

Про нас

FunQuest

ПРО НАС

Досвід. Ми працюємо на ринку більше 15 років.

Команда. В нашому колективі працюють досвідчені менеджери, генератори ідей та організатори. У нас англомовний персонал, що дозволяє нам організовувати якісні корпоративні квести для міжнародних компаній.

Географія. Ми організовуємо івенти на всій теиторії України та країн Західної Європи. Окрім головного офісу в Києві нами відкрито представництво у Відні (Австрія)

Швидкість. Завдячуючи значному досвіду, ми можемо організувати для Вас івент в найстисліші терміни.

Бюджет. Ми раціонально підходимо до формування бюджету івенту. Ми провели івенти для колективів від 1-го до 2000 чоловік. Але верхньої межі для нас не існує.

Ідеї. Наш персонал генерує ідеї івенту, які здивують найвибагливіших клієнтів. Нашими сценаристами створено новаторський сценарій до кіносеріалу із вкрапленням інтерактивних елементів квесту, який наразі перебуває на стадії предпродакшену.

З історії FunQuest

Історія створення проекту під однойменною назвою Фан Квест бере свій початок в середині двохтисячних років. Саме в той час, будучи впевненими в тому, що світ приречений, і знаходиться на порозі незворотних процесів, керівництвом провідних країн у всьому світі було прийнято рішення організувати глобальний проект транснаціонального масштабу по виявленню людей, наділених унікальними можливостями, людей, здатних брати участь в новій реальності , створивши покоління собі подібних.

І з’явився один, і за ним інший. І була небезпека, але з’являлася надія. Траплялося непоправне, але їх рятувала дружба. І здавалося часом, що поразки не уникнути, але вони гордо йшли вперед, туди, де їх чекала перемога.

Вони стали шукачами. Тими, хто в змозі врятувати світ. Тими, хто гордий один за одного. Тими, хто кинув виклик звичному і буденному, зупинивши сіру реальність, і не пустивши її в майбутнє! Вони стали героями. І знають, як зробити героєм тебе! Вони готові взяти тебе в свою команду, прийнявши до лав найкращих, тих, хто дійсно готовий до нової реальності, і не боїться зустрічі з майбутнім.

Сьогодні на чолі FunQuest знаходиться команда однодумців, яка довела відданість спільній справі.

Знайомтесь:

Dronych Ідейний організатор
Активний учасник транснаціонального проекту зі створення обраного покоління в рамках нової реальності. За сумісництвом - хороша людина, в підтвердженні чого на першу вимогу висуває чарівну посмішку і міцне рукостискання. Автор незліченної кількості мислимих і немислимих реалізованих проектів quest-руху на території нашої країни. Озброєний дотепністю і гострим інтелектом. Небезпечний.
Vnuk
Унікальний генератор ідей, що втілює на практиці те, що інші насилу освоюють в теорії. Чи не боїться нікого і нічого. Бояться його. Історія замовчує про кількість перекидань і організованих диверсій на ворожій території, що, тим не менш, не заважає йому бути досить відомим в своїх колах. Має успіх у жінок. Викликає на дуель одним поглядом і їм же її виграє. Біса привабливий.
Uzbek
Єдиний з агентів, якого ніхто не бачив в обличчя. Систематично зриває явки. Невловимий. Вільно мовчить на всіх мовах світу, включаючи латину й есперанто. Автор унікальної методики з ораторського мистецтва "Ділові переговори в караоке-клубі", аматорського курсу "Технологія видалення апендициту на дому", кулінарного щоденника "П'ятсот страв з чіпсів" і практичного посібника для відпочиваючих "Вчимо тайський мат за п'ять днів". Існує в реальному житті. Перебуває на зв'язку з навколишнім світів 24 години на добу.
Pudzianowski
Дехто каже, що ще в дитинстві він відкрив сім хімічних елементів і банку згущеного молока, а вже в школі винайшов листопад. А ще у нього є власне гравітаційне поле і чотири супутники. І якщо в будь-якій точці світу налаштувати радіо на 87.2, то можна почути його думки. Ходять чутки, що якби він не лінувався, то зміг би вирішити код да Вінчі за 39 секунд і при бажанні звільнив прем'єр-міністра. Крім того, він сумісний з операційною системою Андроїд (версії 4.1.2 і вище) і має офіційний дозвіл ділити на нуль. Знаючі люди стверджують, що в його честь названо аеропорт у Венесуелі і що він бачив магнітне поле Землі. А одного разу проведення гри FunQuest було перенесено через те, що на нього напав гусак. Крім того, як дехто каже, його потрібно вимикати на ніч, тому що уві сні він постійно повертається на північний захід. Більшість людей знають про нього два факти і обидва неправильні ... Все, що знаємо про нього ми - він автор ігор FunQuest і його звуть Pudzianowski.
Lady J
Міс "Позитив-2011" за версією авторитетного журналу People. Видавництво скромно замовчує про попередні номінаціях і нагороди. Здатна розтопити посмішкою будь лід, вселити в душу надію, а в серці любов. Активна життєва позиція дозволяє акумулювати енергію сонця, яка використовувалася не один раз для подачі тепла і світла в самі різні куточки нашої країни (докладніше: газета "Комерсант", №23 (1 533) від 28.01.2012 р). Знавець класичної літератури. В рамках її популяризації серед підростаючого покоління, ініціювала розробку фундаментального проекту для учнів середніх і старших класів "Війна і мир. Комікси", який успішно пройшов атестацію в Міністерстві освіти. Автор і виконавець популярного курсу "Гра на нервах: основні підходи".
Контакти

Задати питання / Замовити івент

Телефон:
Розташування офісу:

вулиця Олеся Гончара, 37, Київ

Форма зворотнього зв'язку:
Fun Quest