';

FAQ

1. Що таке ФанКвест ?

Це пригодницька змагальна гра на вулицях Вашого міста в режимі реального часу, під час якої Вам належить розгадати безліч логічних загадок і виконати захоплюючі завдання.

2. Як зареєструватися на гру?

3. Яка тривалість гри ?

В середньому, 2-3 години

4. Що необхідно мати з собою на грі ?

— 1. Автомобіль (тільки для автоквеста). Для того щоб переміщатися по місту між завданнями. 2. Телефон (або планшет / ноутбук) з доступом в інтернет. Для отримання завдань і вбиття кодів. 3. Ліхтарики. Для пошуку кодів. Як правило, ігри проходять в темний час доби. 4. Карта міста. Паперова або онлайн-карти (Google або Yandex)

5. Що таке система гри ?

-Це розділ нашого сайту, на якому під час гри Ви будете отримувати завдання. Під кожним завданням буде графа «ВІДПОВІДЬ», в яку треба буде вбити знайдений /отриманий Вами код. Система гри максимально проста у використанні. Досить пари хвилин, щоб повністю в ній розібратися! Пройдіть ТЕСТОВУ ГРУ і Ви в цьому переконаєтесь!

6. Які завдання доведеться виконувати на грі ?

1) Логічні (Необхідно розгадати логічну загадку. Відповідю і буде код.) 2) Логічно-пошукові. (Необхідно розгадати логічно зашифроване місцезнаходження коду. Дістатися до цього місця і знайти код.) 3) Агентські. (Необхідно знайти агента і виконати його вказівки, за що і отримати код.) 4) Завдання на кмітливість та підприємливість.

7. Я не можу вирішити / пройти завдання. Що мені робити?

Після отримання Вами завдання, через певний час (кілька хвилин), Вам в системі гри прийде підказка, яка натякає на правильну відповідь. Ще через кілька хвилин Вам прийде підказка з відповідю.

8. Що таке код ?

Метою виконання завдання є код, знайдений Вами, який потрібно ввести в систему гри для проходження завдання. Коди можуть бути штучними (наносяться організаторами за допомогою маркера або фарби) або природними (наприклад: написи на вивісках, пам’ятниках …) Щоб відрізнити код, поруч з ним наноситься спеціальна мітка.

9. Я не можу знайти код. Що мені робити?

Коди, як правило, знайти нескладно. Але навіть якщо у Вас немає змоги знайти код, через певний час система гри автоматично переведе Вас на наступне завдання.

10. Яку відстань необхідно буде проїхати на грі ?

Як правило, 30-60 км. Відстань між завданнями не може перевищувати 10 км.

11. Що відбувається на фініші гри ?

Організатори чекають на всі команди на фініші. Оголошуються результати гри, проводиться нагородження і обговорення. У нас завжди панує дружня атмосфера!

12. Наскільки квест безпечний ?

Абсолютно безпечно!

13. Для того щоб грати в ФанКвест необхідні спеціальні знання, навички ?

Ні! Досить загальних знань! У квест може грати кожен !

Якщо у Вас все ще залишилися питання, раді будемо на них відповісти !

 

Контакти

Ми б хотіли бачити вас тут

Телефон:
Розташування офісу:

вулиця Олеся Гончара, 37, Київ

Форма зворотнього зв'язку:
Fun Quest