Історія

З історії FunQuest
Історія створення проекту під однойменною назвою Фан Квест бере свій початок в середині двохтисячних років. Саме в той час, будучи впевненими в тому, що світ приречений, і знаходиться на порозі незворотних процесів, керівництвом провідних країн у всьому світі було прийнято рішення організувати глобальний проект транснаціонального масштабу по виявленню людей, наділених унікальними можливостями, людей, здатних брати участь в новій реальності , створивши покоління собі подібних.

І з’явився один, і за ним інший. І була небезпека, але з’являлася надія. Траплялося непоправне, але їх рятувала дружба. І здавалося часом, що поразки не уникнути, але вони гордо йшли вперед, туди, де їх чекала перемога.
 
Вони стали шукачами. Тими, хто в змозі врятувати світ. Тими, хто гордий один за одного. Тими, хто кинув виклик звичному і буденному, зупинивши сіру реальність, і не пустивши її в майбутнє! Вони стали героями. І знають, як зробити героєм тебе! Вони готові взяти тебе в свою команду, прийнявши до лав найкращих, тих, хто дійсно готовий до нової реальності, і не боїться зустрічі з майбутнім.

Сьогодні на чолі FunQuest знаходиться команда однодумців, яка довела відданість спільній справі.

Також може сподобатись

Тут ви знайдете найцікавіші новини та статті

Fun Quest
Стати організатором
Ex ea difficultate illae fallaciloquae, innumerabilia dici possunt in hanc sententiam, necesse est.
Fun Quest